BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI YÖNETİCİ KOÇLUĞU’NA GİRİŞ EĞİTİMİ

Aaron T. Beck tarafından 1960’larda geliştirilen, düşüncelerin farkında olmanın davranışlar ve günlük yaşam üzerindeki olumlu etkisi konusunda psikoloji alanında çığır açan bilişsel yaklaşım, Bilişsel Davranışçı Yönetici Koçluğu sayesinde iş dünyasında da başarılı olmanın anahtarını veriyor.

Bilişsel Davranışçı Yönetici Koçluğu, pratik, yetkinlik bazlı ve eylem odaklı yaklaşımı ile birey, takım ve kurumlara, ihtiyaçları doğrultusunda koçluk ve gelişim planları sunuyor. Böylelikle, şirket çalışanlarının memnuniyetini ve bağlılığını destekleyerek, performans ve iş kalitesinde artış sağlıyor.

Dünya’da profesyonel şirketler arasında oldukça popüler olan Bilişsel Davranışçı Yönetici Koçluğu hakkında eğitim vermek üzere Nadis Eğitim ve Danışmanlık – N&C Danışmanlık;  dünyaca ünlü iki uzmanı Türkiye’ye getiriyor. Uluslararası Bilişsel Davranışçı Koçluk Birliği Başkanı Dr. Oana Gavita ve bilişsel davranışçı alanındaki çalışmalarıyla dünyaca ünlü Dr. Arthur Freeman tarafından verilecek Bilişsel Davranışçı Yönetici Koçluğu’na Giriş Eğitimi, kariyer dünyasında düşünce ve davranışların önemi hakkında konuları içeriyor.

İşyerinde düşünce ve davranışların değişimi ile verim ve motivasyon artışı sağlayan Bilişsel Davranışçı Yönetici Koçluğu Eğitimi; 24-26 Şubat 2012 tarihleri arasında İstanbul’da Avantgarde Hotel’de gerçekleşecek. Ayrıca eğitime katılanlara Uluslararası Bilişsel Davranışçı Koçluk Birliği’nden onaylı Bilişsel Davranışçı Yönetici Koçluğu’na Giriş sertifikası verilecektir.

Vaka çalışmaları, pratik yöntem ve çözüm önerileri sunarak kurumsal koçluk alanında yeni beceriler geliştirmeyi sağlayacak Bilişsel Davranışçı Yönetici Koçluğu’na Giriş Eğitimi’ne katılmak ya da daha detaylı bilgi almak isteyenler Nadis Eğitim ve Danışmanlık’a www.nadisdanismanlik.com ya da info@nadisdanismanlik.com adresinden ulaşabilirler.


Nadis Danışmanlık ©2011